Voorjaar 2021 senioren

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend 
2e klasse – ORANJE NASSAU 1
Marian Duijsens (V, 17499658)
Agnes Kragten (V, 20249977)
Maureen Vincent (V, 13123149)
Wilma Meex (V, 10968717)
Cissy-Anne Claessens (V, 28250893)
Muis Vaessen (V, 14149079)
2e klasse – ORANJE NASSAU 2
Marian Janssen (V, 10969748)
Angelien van Dok (V, 17499623)
Gerda van Loo (V, 13471201)
Elly Verheggen (V, 28389638)
Ellen de Wever (V, 10968814)
2e klasse – ORANJE NASSAU 3
Saskia Schoon (V, 11727063)
Anneke Cramwinckel (V, 21495920)
Marja Dijkstra (V, 19371500)
Carla Riksen (V, 24291137)
Lilian Ploumen (V, 18389279)
Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
1e klasse – ORANJE NASSAU 1
Martijn van Eenennaam (M, 11522461)
Dick Schuurhof (M, 19450621)
Rene Vaessen (M, 13849697)
Paul Dolhain (M, 18085512)
Raymond Bloemen (M, 13100491)
David Marell (M, 17199751)
3e klasse – ORANJE NASSAU 2
Robbert Willemsen (M, 24291196)
Frits Vromen (M, 16899458)
Paul Meekel (M, 20760868)
Ron Hendriks (M, 21837902)
Ronald Veldhuijzen (M, 23422386)
Frank Beurskens (M, 25830538)
4e klasse – ORANJE NASSAU 3 (Verzoek: )
Ruud Beumer (M, 17121949)
Jan Hodselmans (M, 12890014)
Albert Vandenbergh (M, 15014630)
Henk Witte (M, 17499801)
John Berrie (M, 21780838)
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond 
2e klasse – ORANJE NASSAU 1
Cleo Beckers (V, 17199670)
Anne-Lotte Roelofs (V, 31897223)
Susanne Poelgeest-van Santen (V, 35470283)
Sharon van de Riet (V, 36619620)
Megan Willemsen (V, 24159492)
Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
2e klasse – ORANJE NASSAU 1
Marianne Hoeppermans (V, 16899334)
Tanya Lony (V, 18600204)
Tonneke Beurskens (V, 30647169)
Diana Welman (V, 14658054)
Ellen Jeeninga (V, 35578262)
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond 
1e klasse – ORANJE NASSAU 1
Rolf Rozestraten (M, 21621039)
Cara van der Bolt (V, 21368465)
Nanda Boers (V, 20208081)
Helmy Koolen (V, 10387765)
Jok Brouns (M, 23422289)
Hans Cremers (M, 17621968)
Heren Dubbel 50+ Zaterdag 
3e klasse – ORANJE NASSAU 1
Kees Rauh (M, 22656197)
Ron Waumans (M, 10110992)
Lex Huijts (M, 12508144)
Leo v/d Pas (M, 12540331)
Guus van der Meulen (M, 30219582)
Dames Dubbel 17+ Zaterdag
3e klasse – ORANJE NASSAU 1
Judith Haagmans (V, 13849727)
Angelien van Dok (V, 17499623)
Marjo Hendriks (V, 21837910)
Marian Janssen (V, 10969748)
Janneke Vlaming (V, 26766760)
Cissy-Anne Claessens (V, 28250893)
Erna Spijkers (V, 20208073)
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
2e klasse – ORANJE NASSAU 1
Noel Welman (M, 14658046)
Christine Veldhuis (V, 13725645)
Gina Thijssen (V, 20760930)
Douwe Vonk (M, 14453096)
4e klasse – ORANJE NASSAU 2 (Verzoek: )
Denyse Vincent (V, 17499704)
Miranda Hendrix (V, 12139564)
Bianca Vincken (V, 14954117)
Bo Berkman (M, 25902946)
Lars Keulen (M, 23060875)
Marcel Keulen (M, 13514024)