• Competitie
  • Competitie Indeling senioren

Indeling najaarscompetitie 2020 senioren

Selecteer het team om direct naar de KNLTB site te gaan voor de wedstrijden en uitslagen. De competitieindeling is nog niet bekendgemaakt. Links naar de website van de KNLTB volgen binnenkort.

 DINSDAGOCHTEND - 2 TEAMS    
     
Dames Dubbel Dinsdag Ochtend – 1e klasse 
  Dames Dubbel Dinsdag Ochtend – 2e klasse   
Marian Duijsens (captain)    Marian Janssen (captain)
Cissy-Anne Claessens   Angelien van Dok
Agnes Kragten   Gerda van Loo
Wilma Meex   Elly Verheggen
Muis Vaessen   Ellen de Wever
Maureen Vincent      
     
VRIJDAGAVOND - 7 TEAMS
     
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse   
Cleo Beckers (captain)    
Susanne Poelgeest-van Santen    
Elke Putman    
Anne-Lotte Roelofs    
Lisanne Terlingen    
Charlotte  Vaessen    
Megan Willemsen    
     
Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse   Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse
Martijn van Eenennaam (captain)   Robbert Willemsen (captain)
Raymond Bloemen   Frank Beurskens
Paul Dolhain   Ron Hendriks
Heino Finke   Paul Meekel
Roland  Haas   Ronald Veldhuijzen
David Marell   Frits Vromen 
Dick Schuurhof    
     
     
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse   Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse
Rolf Rozestraten (captain)   Ruud Beumer
Nanda Boers   Michèle Busselaar
Cara van der Bolt   Jan Hodselmans
Jok Brouns   Evelien Sangers
Hans Cremers   Erna Spijkers
Helmy Koolen    
Gina Thijssen    
Rene Vaessen    
     
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse   Gemengd dubbel 17+ - hoofdklasse
Rob v/d Berg (captain)   Denyse Vincent (captain)
Pauline Bardoul   Bo Berkman
John Berrie   Miranda Hendrix
Marita Claassens   Renate Ruijters
Paul de Leeuw   Albert Vandenbergh
Nel Neeft    

 

ZATERDAG - 3 TEAMS 
     
Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse   Gemengd 17+ Zaterdag 2e klasse - ORANJE NASSAU 1
Janneke Vlaming (captain)    Denyse Vincent (captain)
Cissy-Anne Claessens    Bo Berkman
Angelien van Dok   Miranda Hendrix
Nicole Ehlers   Lars Keulen
Judith Haagmans   Marcel Keulen
Marjo Hendriks   Bianca Vincken
Marian Janssen    
     
     
Heren Dubbel 50+ Zaterdag – Hoofdklasse
  Heren Dubbel 50+ Zaterdag – 3e klasse
Peter Jacobs (captain)   Lex Huijts
Ton Huijbers   Guus van der Meulen
Ben Peters   Leo v/d Pas
Winie Vogels   Kees Rauh
Rob de Vries   Ron Waumans